VeriBlog

En İyi Antibakteriyel Yüzey Temizleyici Tavsiyesi 2021

Verimax sıvı dezenfektan hangi yüzeyler için etkilidir?

Hayatınızın büyük bir bölümünü temizlik için harcadığınızı düşündüğünüz oluyor mu? Peki daha temizliğe başlamadan yapacağınız işin uzun süreceğini düşünüp o işten vazgeçtiniz mi? Cevabınız evet ise bu yazımız tam size göre. Hayatınızın merkezine en iyi yüzey temizleyiciyi alırsanız bu işin hiç de düşündüğünüz gibi olmadığını göreceksiniz. Şimdi size bu kolaylığı sağlayacak üründen ve kullanılacağı alanlardan bahsedeceğiz. Hemen başlayalım.

En iyi antibakteriyel yüzey temizleyici hangisidir?

Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı her şeyden çok önemlidir. En iyi yüzey temizleyici arayışında olun veya olmayın aldığınız her ürünün içeriği sağlığınız ile doğrudan ilişkili olacaktır. Temizleme amacıyla yüzeye uyguladığınız antibakteriyel yüzey temizleyici, uygulama sonrasında havaya karışmaz ve bu sebeple solunum yoluna da bir zararı olmaz. Bileşeninde insana ve doğaya zararlı olan kimyasal madde bulundurmayan en iyi yüzey temizleyici dönüştürülebilirdir. Litrelik dezenfektanlar aerosol ve diğer çeşitlerinin içerisinde bulunan kompleks yapıcılar, yağ ve kir çözücü bileşenler, anyonik ve non-iyonik aktif maddeler içermektedir. Bu içerenler sayesinde zorlu kirler ve bakteriler barınacak ortam bulamaz.

Verimax sıvı dezenfektan hangi yüzeyler için etkilidir?

Yüzey temizliği yapmadan önce zemin cinsinin farklı çeşitleri olması birçok kişinin kafasını karıştırabilir. Ahşap, mermer, fayans, granit ve parke gibi çeşitli yüzeylerin hijyenik olmasının yanında temiz gözükmesi de oldukça tatmin edicidir. Çoğunlukla farklı zeminlere sahip olan yüzeylere çeşit çeşit zararlı kimyasal içerikli ürünler uygulanmaktadır. Peki ya sağlığımızı düşünürsek ilerdeki zaman için bu kullandığımız ürünlerin geri dönüşü bize nasıl olacaktır? Aslında önemli olan zemini hırpalamadan oradaki kir, bakteri gibi yerleşmiş organizmaları yok etmektir. Antibakteriyel yüzey temizleyici, zeminleri zarar vermeden temizler aynı zamanda oluşmuş veya oluşacak kötü kokuları giderir.

Verimax sıvı dezenfektan ile fayans yüzeyler nasıl temizlenir?

Günümüzde çokça kullanılan fayans yüzeyler mutfak ve banyo gibi yerlerde daha sık tercih edildiğinden temizliği de bir hayli önemli olmalıdır. Fayans yüzeylerin günlük olarak temizlenmesi hijyen açısından önemlidir. Fayans yüzeyler için günlük temizlik uygulanmazsa, derz aralarında oluşan ve biriken bakterileri temizlemesi de oldukça zorlaşır. Fayans yüzeylerin zemini için günlük temizlik tavsiye edilirken, duvarları temizlemek için bu uygulamanın 2-3 haftada bir tekrar edilmesi tavsiye edilir. En iyi yüzey temizleyiciyi yumuşak bir sünger ile derz ve fayanslarınızı temizleyebilirsiniz. Bunu yaparken fayansa daha nazik davranmalı ve zemini çizmemeye gayret etmelisiniz. Derz aralarındaki zorlu lekeler için de antibakteriyel yüzey temizleyiciyi derz aralarına döküp 30 dakika kadar bekletebilirsiniz.

Verimax sıvı dezenfektan ile mermer yüzeyler nasıl temizlenir?

Mermer yüzeylerin asıl maddesi kireçtaşına dayandığından hassastır ve ağır kimyasal içerikli temizlik madde kullanımına uygun değillerdir. Herhangi bir şekilde oluşmuş lekelerin anında temizlenmesi gerekir. Kullanacağınız en iyi yüzey temizleyicinin mermer yüzeydeki yağ, kir ve su lekesine çözüm getiriyor olması gereklidir. Aynı zamanda bunları yaparken iz bırakmamalı ve durulama gerektirmemelidir. Tüm bu saydıklarımızı en iyi şekilde antibakteriyel yüzey temizleyici VeriMax karşılamaktadır. Günlük olarak temizlemesi uygun görülen mermer yüzeyleri, yumuşak nemli bez ve sıvı dezenfektan ile silebilirsiniz. Periyodik şekilde bakımı yapılan mermer yüzeylerde leke oluşumuna rastlanmayacaktır.

Verimax sıvı dezenfektan ile granit yüzeyler nasıl temizlenir?

Granit yüzeyler uygulandıkları mekâna ayrı bir hava katacağı için birçok insan tarafından tercih edilir. Yüzeylerin değişimi ortamı baştan aşağı değiştireceği için seçmiş olduğunuz granit yüzeyin rengi ve deseni önemlidir. Granit yüzeylerin mobilya ve aksesuarlarınızla uyumunu da düşünmeniz gerekir. Bunun sebebi ise uygulatmış olduğunuz granit yüzeylerin mekânınızda bütün bir görüntü oluşturmasıdır. Bu görüntüyü bozmamak adına yapacağınız temizliğe de önem vermeniz gerekmektedir. Herhangi yumuşak bir bez veya mikrofiber bez ile ovmadan, yüzeysel hareketlerle yapacağınız temizlik sayesinde granit yüzeylerinizi uzun ömürlü kullanırsınız.

Verimax sıvı dezenfektan ile ahşap yüzeyler nasıl temizlenir?

Tüm yüzeylere rahatlıkla uygulanan ve bakterileri yok edebilen bir temizleyiciden sizlere bahsettik. Vaatlerini tam anlamıyla yerine getiren en iyi yüzey temizleyici VeriMax bu yıl oldukça iyi bir iş çıkararak bütün beklentileri karşılıyor. Antibakteriyel yüzey temizleyici, hijyen konusunda profesyonel davranır ve bunu yaparken de yüzeylerinize karşı naziktir.  En iyi yüzey temizleyicinin ahşap yüzeylerdeki temizliğinden ve etkisinden de bahsedelim. Ahşap yüzeylere ağır kimyasal içerikli ürünler kullanmamak gerekir. Aşınmaya ve deforme olmaya müsait olan ahşap yüzeyleri de temizlerken ovalamak yerine yüzeysel hareketlerle temizlemelisiniz. Günlük olarak temizliği sağlanan ahşap yüzeyler için seçeceğiniz en iyi yüzey temizleyicinin durulama gerektirmemesi gerekir. Bunların yanında ahşap yüzeye zarar vermeden yağ ve kir çözücü bileşenleri içermelidir. En iyi temizleyiciyi kullandıktan sonra kendiliğinden kuruması durumunda koruyucu film tabaka oluşacaktır. Bu sayede 14 gün boyunca bakterilere karşı kalkan oluşturur ve sizin de içiniz de her zaman rahat olur. Temiz anlar ve yarınlar için en iyi yüzey temizleyiciyi deneyin, bu konforu yaşayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir