Hakkımızda

Veritas Çevre; Endüstriyel Artıma ve Geri Kazanım Projeleri, Arge Çalışmaları, VeriMax marka tescilli Özel Kimyasal Ürün Grupları Üretimi, Verilight ve Veriozon marka tescilli Pandemi Dönemine özel UVC ve Ozon Ürün Grupları ile Uygulamalı VeriCovid Pandemi Bina Tasarımı ve Dezenfeksiyon Projelerinde faaliyet göstermektedir.

Veritas Çevre, Türkiye ’de çevre teknolojilerinin bütün uygulama alanlarında faaliyet göstermektedir. Bu alanlarda laboratuvar deneyleri, arıtılabilirlik çalışmaları, pilot ölçekli model deneyleri, proses tasarımları, proje yönetimi, eğitim hizmetleri, laboratuvar ölçekli reaktör üretimi, arıtma ekipmanı imal ve temininden anahtar teslimi tesis kurma, havalandırma sistemlerinin keşif yapılarak yönetmeliğe uygun dezenfeksiyon sistemlerinin kurulması, HVAC iklimlendirme sistemleri için F7, F8, F9 filitre değişimleri, ozon, UV  uygulamaları, yüksek alkali kimyasal ürün grupları üretimi alanlarının tamamında hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Gelişen Çevre Teknolojilerinin Takibini, sürekli araştırma-geliştirme prensipleri ile ihtiyaç duyulan alanlara özel mevcut sorunlara karşı etkili çözümler üreterek, optimum maliyet ile ürün ve hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz her alanda teknolojik değişim ve gelişimleri yakından takip ederek daha verimli, kaliteli ve ekonomik ürünler/hizmetler ortaya koyan, sürekli büyüyerek, global düzeyde büyüme hedeflenmektedir.